Proszę czekać...

Opis działalności

 

P.H. PISAREK SP.J.- ,,SPEŁNIAMY DZIECIĘCE MARZENIA'' to motto towarzyszy nam już ponad 25 lat, gdyż od tak długiego czasu zajmujemy się importem zabawek. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo około 6000 wzorów zabawek pochodzących zarówno z różnych stron świata, jak i z rynku rodzimego. Na powierzchni 1200 m2 znajdują nasze magazyny i trzy duże hale sprzedażowe. W obiektach tych wystawiona jest pełna ekspozycja oferowanych zabawek oraz prowadzona jest sprzedaż hurtowa jak i również sprzedaż w systemie cash&carry. Pracownicy naszej firmy to ludzie z dużym  doświadczeniem, którzy zapewnią fachową i profesjonalną obsługę oraz służą pomocą  przy wyborze asortymentu. Firma P.H. PISAREK SP.J. zajmuje się nie tylko własnym importem, ale też  szeroko pojętą  współpracą handlową z wieloma importerami i sklepami na terenie całej Polski jak i krajów ościennych. Tak szeroko zakrojona współpraca handlowa  pozwala zapewnić naszym klientom i kontrahentom  szeroki wachlarz asortymentu jak również różnorodność form współpracy, rozliczeń i rabatowania. P.H. Pisarek Sp.j. to jeden z najstarszych i największych importerów i dystrybutorów zabawek w kraju. Nasza różnorodna i bogata  oferta handlowa oraz 25 letni staż i doświadczenie na rynku przekłada się na zaufanie i uznanie jakim obdarzają nas nasi klienci i partnerzy handlowi.

 P.H. Pisarek Sp.j. jest także oficjalnym dystrybutorem wielu wiodących producentów i importerów zabawek takich jak: TM Toys, Trefl, Clementoni, Granna, Aleksander, Haster, Brimarex, HH Poland i wiele innych.

 

Misja Firmy

Pragniemy aby nasza oferta asortymentowa zabawek ,,SPEŁNIAŁA DZIECIĘCE MARZENIA'', ale także by ,,PRZEZ ZABAWĘ EDUKOWAŁA'' dlatego też, staramy się aby w naszym imporcie nie zabrakło również  takich pozycji, które wpływają i pomagają w psycho-ruchowym rozwoju małego dziecka. Czołowe znaczenie ma dla nas także bezpieczeństwo ,,ostatecznego odbiorcy'' naszej oferty, tak więc sprzedajemy tylko te zabawki, które posiadają wymagane certyfikaty i atesty.

Szybko zmieniająca się rzeczywistość, różne trendy na rynku  branży zabawkarskiej  i potrzeby naszych klientów  zmuszały nas na przestrzeni tych 25-lat do ciągłego  szukania i oferowania różnych form sprzedaży i dystrybucji  naszych zabawek. Jednym z głównych naszych celów było dotarcie  do nowego, potencjalnego odbiorcy i zainteresowanie go  naszą ofertą importową. Tak też powstała idea uruchomienia platformy biznesowej B2B.

Posiadanie własnych, przestronnych magazynów na terenie naszej firmy, hal sprzedażowych przystosowanych do sprzedaży cash&carry, doświadczonych akwizytorów oraz uruchomienie platformy B2B pozwala zapewnić nabywcom naszych zabawek możliwość zakupu towaru w szerokiej gamie asortymentowej, w dogodnym dla nich miejscu, czasie i przy użyciu różnych środków transportu.

Oprócz sprawnej dystrybucji zabawek liczy się dla nas przede wszystkim zadowolenie klienta.

25-lat istnienie na rynku w branży zabawkarskiej wymaga od nas nieustannego  podtrzymywania rzetelnych, uczciwych i miłych relacji ze stałymi klientami. Niejednokrotnie są to partnerzy handlowi którzy są z nami od początku istnienia firmy, a więc od 1991r., jak i ciągłego zabiegania o pozyskanie nowych odbiorców naszej oferty.

 

Życzymy udanych zakupów !

 

1-new.png2-new.png

3.pngkasa.png4.png