Proszę czekać...

Kategorie

Aktualności

KONTENER 11 (PISTOLETY NA WODĘ) !

KONTENER 11 (PISTOLETY NA WODĘ) !
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą na kontener nr.11, w której znajdziecie Państwo min. pistolety na wodę, auta na platformie, pistolety 2w1 oraz inne interesujące produkty. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !

TARGI KID'S TIME - KIELCE 20- 22 LUTEGO 2019

TARGI KID'S TIME - KIELCE 20- 22 LUTEGO 2019
Szanowni Klienci ! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka w Kielcach. Będzie to znakomita okazja do zapoznania się z naszym asortymentem i do rozmowy z przedstawicielami firmy. Targi odbędą się dniach od 20-22 lutego 2019 roku. Czekamy na Państwa na naszym stoisku o numerze "A-42" znajdującym się w hali "A" (branża zabawkowa). Zapraszamy !

KONTENER 2 JUŻ DOSTĘPNY

KONTENER 2 JUŻ DOSTĘPNY
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą na kontener nr. 2 w której znajdziecie Państwo min. auta na radio, auta na platformie, pistolety, rzutki oraz inne interesujące produkty. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !

KAPISZONY - dostawa 2019 !

KAPISZONY - dostawa 2019 !
Miło nam poinformować, że w najnowszym kontenerze oferujemy nową dostawę spłonki ! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą kontenerową, którą można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !

MIECZE ŚWIECĄCE - MEGA PROMOCJA !

MIECZE ŚWIECĄCE - MEGA PROMOCJA !
Wszystkie miecze świecące z rabatem 50% ! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z mega promocją na miecze świecące. Pełną ofertę znajdziecie Państwo po lewej stronie w bloku IMPORT WŁASNY - K-OFERTA MIECZE ŚWIECĄCE.