Proszę czekać...

Kategorie

Aktualności

TARGI KID'S TIME - KIELCE 23-25 LUTEGO 2017

TARGI KID'S TIME - KIELCE 23-25 LUTEGO 2017
Szanowni Klienci ! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka w Kielcach. Będzie to znakomita okazja do zapoznania się z naszym asortymentem i do rozmowy z przedstawicielami firmy. Targi odbędą się dniach od 23 do 25 lutego 2017 roku. Nasze stoisko o numerze "A-72" znajduje się w hali "A" (branża zabawkowa). Zapraszamy !

KLOCKI CLICS ! NOWOŚĆ W OFERCIE !

KLOCKI CLICS ! NOWOŚĆ W OFERCIE !
Z przyjemnością informujemy, że nasz asortyment został poszerzony o klocki serii CLICS ! CLICS to unikalny i opatentowany klocek, wykonany z przyjaznego dla dziecka plastiku. CLICS pozwala na budowanie stabilnych konstrukcji 2D i 3D już z niewielką ilością klocków. CLICS stymulują u dzieci kreatywność, wyobraźnię oraz logiczne myślenie. Pełną ofertę znajdziecie Państwo w kategorii KLOCKI-CLICS.

GRA JÓZEK Z BAGIEN OFERTA SPECJALNA !

GRA JÓZEK Z BAGIEN OFERTA SPECJALNA !
Gra JÓZEK Z BAGIEN teraz w zupełnie nowej cenie ! Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalną na Grę JÓZEK Z BAGIEN !

KOLEKCJA LALEK PAULA

KOLEKCJA LALEK PAULA
Z wielką przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu nasz najnowszy produkt: KOLEKCJĘ LALEK PAULA. Kolekcja lalek Paula została stworzona przez naszą firmę od podstaw, zaczynając od projektu samej lalki a kończąc na własnej grafice opakowań. Kolekcję charakteryzuje mnogość wyboru rodzajów ubioru lalek oraz ciekawa, oryginalna grafika opakowań. Z pełną ofertą zapoznacie się Państwo w kategorii LALKI I AKCESORIA DLA LALEK - KOLEKCJA PAULA. W najb

NOWOŚĆ: MALOWIDŁA DLA LALEK !

NOWOŚĆ: MALOWIDŁA DLA LALEK !
Miło nam poinformować, że nasz asortyment zostaje poszerzony o nową linię malowideł dla lalek. Pełną ofertę znajdziecie Państwo w kontenerze nr. 90 i w kategorii ZESTAWY KOSMETYKÓW DLA LALEK. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do składania zamówień !