Proszę czekać...

Kategorie

Aktualności

4 NOWE KONTENERY ! 17,18,19,20

4 NOWE KONTENERY ! 17,18,19,20
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą na kontenery nr. 17,18,19 i 20, w której znajdziecie Państwo min. auta na platformie, rzutki, badminton, lalki MAYMAY, bańki oraz inne interesujące produkty. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !

INTEX JUŻ W SPRZEDAŻY ! NOWOŚCI 2019 !

INTEX JUŻ W SPRZEDAŻY ! NOWOŚCI 2019 !
Serdecznie zapraszamy do składania zamówień z najnowszej oferty firmy INTEX. W obszernej ofercie prócz nowości 2019 znajduje się szeroki asortyment basenów, kół, rękawków, zabawek dmuchanych oraz akcesoriów do wody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kontenerów 21 i 22!

KONTENERY 15 i 16 SĄ JUŻ DOSTĘPNE !

KONTENERY 15 i 16 SĄ JUŻ DOSTĘPNE !
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą na kontenery nr. 15, 16 w której znajdziecie Państwo min. bańki mydlane, koraliki, paletki, auta w torbie, malowidła oraz inne interesujące produkty. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !

KONTENER 13 JUŻ JEST

KONTENER 13 JUŻ JEST
Kontener nr. 13 już jest ! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą kontenerową, w której znajdziecie Państwo min. auta na platformie, auta w displayu, lalki serii PAULA, jojo, lalki szmacianki oraz wiele innych interesujących produktów. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !

KONTENER 11 (PISTOLETY NA WODĘ) !

KONTENER 11 (PISTOLETY NA WODĘ) !
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą na kontener nr.11, w której znajdziecie Państwo min. pistolety na wodę, auta na platformie, pistolety 2w1 oraz inne interesujące produkty. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !