Proszę czekać...

Kategorie

Aktualności

WESOŁYCH ŚWIĄT !

WESOŁYCH ŚWIĄT !
Drodzy Klienci !Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności, osiągnięcia sukcesów i wytrwałości w realizacji planów w nadchodzącym 2019 roku życzą Właściciele oraz Pracownicy firmy P.H. PISAREK SP.J.

KONTENER 104 JUŻ DOSTĘPNY

KONTENER 104 JUŻ DOSTĘPNY
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą na kontener nr. 104 w której znajdziecie Państwo min. lalki z polskim głosem, skarbonki, breloki, mozaiki oraz inne interesujące produkty. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !

KONTENERY 101 Kinsmart, 102, 103 W SPRZEDAŻY !

KONTENERY 101 Kinsmart, 102, 103 W SPRZEDAŻY !
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą na kontenery nr. 101, 102, 103 w której znajdziecie Państwo min. nowe wzory aut serii KINSMART, lalki w torbach, auta na platformie, kuchnie stojące oraz inne interesujące produkty. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !

KONTENERY 98,99,100 JUŻ SĄ !

KONTENERY 98,99,100 JUŻ SĄ !
Kontenery nr. 98,99,100 już są ! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą kontenerową, w której znajdziecie Państwo min. auta na platformie, pianinka, korony, masę plastyczną, klocki w torbie oraz wiele innych interesujących produktów. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !

auta serii KINSMART 2019: NOWA DOSTAWA !

auta serii KINSMART 2019: NOWA DOSTAWA !
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kontenera nr. 101, w którym znajduje się najnowsza dostawa aut serii KINSMART. W szerokiej ofercie znajdziecie Państwo NOWE modele z kolekcji 2019 zarówno w pudełkach jak i displayach ! Pełna oferta po lewej stronie w bloku KATEGORIE - AUTA MODELE KINSMART. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.