Proszę czekać...

Kategorie

Aktualności

KONTENERY 26, 27, 28 W SPRZEDAŻY !

KONTENERY 26, 27, 28 W SPRZEDAŻY !
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą na kontenery nr. 26, 27, 28, w której znajdziecie Państwo min. samoloty styropianowe, klocki obrazkowe, banki mydlane, zestawy koralików oraz inne interesujące produkty. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !

auta serii KINSMART 2020/2021: NOWA DOSTAWA !

auta serii KINSMART 2020/2021: NOWA DOSTAWA !
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kontenerów nr. 24 oraz 25, w których znajduje się najnowsza dostawa aut serii KINSMART. W szerokiej ofercie znajdziecie Państwo NOWE modele z kolekcji 2020/2021 zarówno w pudełkach jak i displayach ! Pełna oferta po lewej stronie w bloku KATEGORIE - AUTA MODELE KINSMART. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.

KONTENERY 21, 22 JUŻ SĄ !

KONTENERY 21, 22 JUŻ SĄ !
Kontenery nr. 21, 22 już są ! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą kontenerową, w której znajdziecie Państwo min. auta na baterie, telefony, lalki, traktory oraz wiele innych interesujących produktów. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień!

KONTENERY 12, 14 i 15 JUŻ DOSTĘPNE !

KONTENERY 12, 14 i 15 JUŻ DOSTĘPNE !
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą na kontenery nr. 12, 14 i 15, w której znajdziecie Państwo min. latawce, auta na baterie i na platformie, masa plastyczna, traktory oraz inne interesujące produkty. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !

WAŻNA INFORMACJA

WAŻNA INFORMACJA
Szanowni klienci, w związku z wieloma zapytaniami od Państwa, informujemy, że firma P.H. PISAREK Sp.j. pracuje w normalnym trybie. Jesteśmy czynni dla Państwa od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16-tej. Proszę pamiętać, aby przed wizytą w hurtowni zaopatrzyć się w maseczkę, a na miejscu zdezynfekować ręce przed wejściem na halę sprzedażową. Zapraszamy na zakupy!