Proszę czekać...

Kategorie

Aktualności

WAŻNA INFORMACJA !

WAŻNA INFORMACJA !
Szanowni Klienci,W związku z sytuacją związaną z Koronawirusem stosując się do porad i wskazówek WHO, mając na celu minimalizację zagrożenia dla naszych Klientów i Pracowników z dniem 19/03/2020r. wstrzymujemy sprzedaż stacjonarną do dnia 27/03/2020r. Jednocześnie informujemy, że w dalszym ciągu można składać zamówienia poprzez naszą platformę handlową znajdującą się na stronie www.pisarek.com.pl.W razie pytań prosimy o kontakt pod numer

KONTENERY 4, 5, 6 i 7 W SPRZEDAŻY

KONTENERY 4, 5, 6 i 7 W SPRZEDAŻY
Kontenery nr. 4, 5, 6, 7 już są ! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą kontenerową, w której znajdziecie Państwo min. auta plastikowe, malowidła dla lalek, banki mydlane, pistolety na wodę oraz wiele innych interesujących produktów. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !

KONTENERY 1, 2 i 3 DOSTĘPNE !

KONTENERY 1, 2 i 3 DOSTĘPNE !
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą na kontenery nr. 1, 2 i 3, w której znajdziecie Państwo min. auta z napędem, klocki w torbie, sprężyny, zestawy wojskowe oraz inne interesujące produkty. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !