Proszę czekać...

Kategorie

Aktualności

OFERTA WYPRZEDAŻOWA -50%

OFERTA WYPRZEDAŻOWA -50%
Szanowni Klienci,Przygotowaliśmy listę ponad 300 produktów w cenach wyprzedażowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na produkty z rabatem 50%. Wszystkie wspomniane produkty pochodzą z naszego magazynu, są nowe i nieuszkodzone! Pełną ofertę znajdą Państwo po lewej stronie w bloku IMPORT WŁASNY - KONTENER OFERTA -50% !

02.05.2017 - ZAMKNIĘTE

02.05.2017 - ZAMKNIĘTE
Szanowni Klienci,informujemy, że w dniu 02.05.2017r. hurtownia zabawek PISAREK będzie NIECZYNNA. Wszelkie zamówienia i wysyłki będą realizowane od dnia 04.05.2017r. Zapraszamy na zakupy do siedziby firmy od 04.05.2017r.

auta KINSMART: NOWE WZORY !

auta KINSMART: NOWE WZORY !
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą na auta serii KINSMART. W szerokiej ofercie znajdziecie Państwo całkowicie nowe modele z kolekcji 2017 zarówno w pudełkach jak i displayach ! Pełna oferta po lewej stronie w bloku KATEGORIE - AUTA MODELE KINSMART. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.

ART AND PLAY: PIANKOLINA

ART AND PLAY: PIANKOLINA
Szanowni Klienci nasza oferta została poszerzona o produkty firmy ART AND PLAY ! PIANKOLINA to kreatywna zabawka w postaci lekkiej i miękkiej kuleczkowej masy plastycznej. Ponieważ masa jest miękka bez problemu można z niej modelować dowolne kształty. Każde dziecko kierując się wyobrażnią może ulepić z Piankoliny figury płaskie, a także przestrzenne. Pełna oferta dostępna po lewej stronie w bloku KATEGORIE - ART AND PLAY.

Nowość w ofercie: PLUSZ TY !

Nowość w ofercie: PLUSZ TY !
Miło nam poinformować, że nasz asortyment został poszerzony o zabawki pluszowe firmy TY - BEANIE BOOS ! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą znajdziecie Państwo po lewej stronie w kategorii ZABAWKI PLUSZOWE - BEANIE BOOS. Ty Inc. zajmuje się produkcją wysokiej jakości pluszowych zabawek dostępnych w rozsądnych cenach. Od 1986 roku jest to jedyna firma na świecie, które ma tak szeroką gamę produktów. Ich oferta obejmuje Boos (soft toy-z