Proszę czekać...

Kategorie

Aktualności

KONTENERY 11 i 12 JUŻ SĄ !

KONTENERY 11 i 12 JUŻ SĄ !
Kontenery nr. 11 i 12 już są ! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą kontenerową, w której znajdziecie Państwo min. auta na platformie, pistolety na wodę, zestawy narzędzi oraz naczyń, malowidła dla lalek oraz inne interesujące produkty. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !

KONTENER 7 W SPRZEDAŻY !

KONTENER 7 W SPRZEDAŻY !
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą na kontener nr. 7, w której znajdziecie Państwo min. lalki serii PAULA, pistolety na wode, malowidła dla lalek, klocki w worku, traktory oraz inne interesujące produkty. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !

TARGI KID'S TIME - KIELCE 21- 23 LUTEGO 2018

TARGI KID'S TIME - KIELCE 21- 23 LUTEGO 2018
Szanowni Klienci ! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka w Kielcach. Będzie to znakomita okazja do zapoznania się z naszym asortymentem i do rozmowy z przedstawicielami firmy. Targi odbędą się dniach od 21-23 lutego 2018 roku. Czekamy na Państwa na naszym stoisku o numerze "A-42" znajdującym się w hali "A" (branża zabawkowa). Zapraszamy !

MIECZE ŚWIECĄCE - MEGA PROMOCJA !

MIECZE ŚWIECĄCE - MEGA PROMOCJA !
Wszystkie miecze świecące z rabatem 50% ! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z mega promocją na miecze świecące. Pełną ofertę znajdziecie Państwo po lewej stronie w bloku IMPORT WŁASNY - K-OFERTA MIECZE ŚWIECĄCE.

auta serii KINSMART: NOWA DOSTAWA !

auta serii KINSMART: NOWA DOSTAWA !
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kontenera nr. 72, w którym znajduje się najnowsza dostawa aut serii KINSMART. W szerokiej ofercie znajdziecie Państwo modele z kolekcji 2017/2018 zarówno w pudełkach jak i displayach ! Pełna oferta po lewej stronie w bloku KATEGORIE - AUTA MODELE KINSMART. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.