Please wait...

Categories

News

In connection with the situation caused by Coronavirus, following WHO advices and guidelines and to minimize the risk to our clients and employees, We decide to suspend stationary sales from 19/03/2020 until 10/04/2020. We also would like to inform that You can still place orders through our business platform at www.pisarek.com.pl.If You have any questions, please contact us: 601-995-033, 663-433-133 or by e-mail pisarek@pisarek.com.pl.
Kontenery nr. 4, 5, 6, 7 już są ! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą kontenerową, w której znajdziecie Państwo min. auta plastikowe, malowidła dla lalek, banki mydlane, pistolety na wodę oraz wiele innych interesujących produktów. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą na kontenery nr. 1, 2 i 3, w której znajdziecie Państwo min. auta z napędem, klocki w torbie, sprężyny, zestawy wojskowe oraz inne interesujące produkty. Pełną ofertę kontenerową można znaleść w bloku IMPORT WŁASNY po lewej stronie. Zapraszamy do składania zamówień !